Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Rolnika przygniótł ciągnik. Akcja ratunkowa była trudna

Do groźnego wypadku doszło w miniony poniedziałek w Wesołej, w powiecie brzozowskim na Podkarpaciu. Mężczyzna został przygnieciony przez ciągnik.
Kamila Szałaj27 maja 2020, 13:51
W poniedziałkowy poranek policjanci zostali powiadomieni o wypadku, do którego doszło na polnej drodze w miejscowości Wesoła. Jak wstępnie ustalono, 68-letni traktorzysta, w trakcie zjazdu ze stromego wzniesienia, stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. W efekcie ciągnik go przygniótł. 

W akcji ratowniczej brali udział także strażacy z OSP KSRG Wesoła. Za pomocą poduszek powietrznych, pasów i wyciągarki podnieśli ciągnik i wyciągnęli spod niego mężczyznę. użyto najpierw do podniesienia wywróconego ciągnika.

Rolnik został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Brzozowie.  

Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.

ksz, na podst. KPP Brzozów, OSP Wesoła, fot. KPP Brzozów


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)