Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Śmiertelnie potrącił pieszego, trafił do aresztu

Obrazek
W czwartek doszło do tragicznego wypadku w woj. dolnośląskim. Kierowca kombajnu potrącił pieszego, był pod wpływem alkoholu. 
Dorota Kolasińska2 grudnia 2020, 16:55


Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Strzelinie w Borowie doszło do wypadku, podczas skrętu 45-letni kierowca kombajnu najechał na pieszego. W wyniku poważnych obrażeń poszkodowany mężczyzna zmarł, a kierowca oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci po ustaleniu szczegółów odnaleźli kierowcę i zbadali jego trzeźwość, alkomat wykazał blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 
– Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Strzelinie, gdzie zostały mu przedstawione stosowne zarzuty.
Sąd po zapoznaniu się z zebranym materiałem dowodowym tymczasowo aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy – relacjonuje mł asp. Łukasz Porębski z Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. 
Oprac. dkol na podst. strzelin.policja.gov.pl
Fot. strzelin.policja.gov.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)