Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Śmiertelny wypadek na polu - prasa wciągnęła 55-letniego mężczyznę

Obrazek

Do tego tragicznego wypadku doszło wczoraj pod Koninem. Podczas wykonywania prac polowych 55-letni mężczyzna został wciągnięty przez prasę rolniczą. Niestety rolnika nie udało się uratować.

Dominika Mulak17 czerwca 2020, 18:08
Do Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Koninie wczoraj - 16 czerwca - wpłynęło zgłoszenie o wypadku na polu w Szczepidle (woj. wielkopolskie). Po przybyciu jednostek ratunkowych na miejsce okazało się, że podczas wykonywania prac polowych 55-letni mężczyzna został wciągnięty przez prasę rolniczą.

- Mężczyzna, mieszkaniec powiatu konińskiego, pracując na swoim sprzęcie świadczył usługi na polu należącym do innego właściciela. W pewnym momencie z nieustalonych dotąd przyczyn został wciągnięty przez prasę rolniczą - mówi Sebastian Wiśniewski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Koninie.

Obecny na miejscu Zespół Ratownictwa Medycznego zadysponował do pomocy Lotnicze Pogotowie. Niestety po długotrwałej akcji resuscytacji lekarz stwierdził zgon 55-letniego rolnika.

Na ten moment prowadzone jest śledztwo, które ma ustalić okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Źródło i fot. www.przegladkoninski.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)