Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Śmiertelny wypadek: TIR wjechał w przyczepę z kukurydzą

Obrazek

Na DK nr. 10 w miejscowości Stropkowo w powiecie sierpeckim doszło do tragicznego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i ciągnika rolniczego z przyczepą wiozącą kukurydzę. Kierujący TIR-em zmarł na miejscu.

Dorota Kolasińska20 października 2021, 16:00

Jak podaje Mazowiecka Policja w miejscowości Stropkowo na nie oświetlonym odcinku drogi nr. 10 doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym 36-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego z nieustalonych dotąd przyczyn, wjechał w ciągnik rolniczy z przyczepą wypełnioną po brzegi kukurydzą. Mimo akcji reanimacyjnej młody mężczyzna zmarł na miejscu. W wyniku silnego zderzenia doznał bardzo poważnych obrażeń ciała.

Policjanci nie mogli ustalić jego trzeźwości, pobrano krew do badań. Kierowca ciągnika trafił do szpitala w Sierpcu.

- Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej – podaje Mazowiecka Policja.

Ochotnicza Straż Pożarna Zawidz Kościelny podaje, że w akcji brały udział następujące jednostki:  OSP Zawidz, JRG Sierpc, OSP Słupia, ZRM oraz Policja. Jak relacjonują druhowie z OSP Zawidz Kościelny akcja rozpoczęła się około 20:30, a skończyła dopiero po 7 godzinach.dkol

Fot. OSP Zawidz KościelnyPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)