Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Spłonął ciągnik, maszyny rolnicze i samochód

Obrazek

Do kolejnego groźnego pożaru w gospodarstwie rolnym doszło w miniony piątek (1.11). Tym razem ogień pojawił się w jednym z gospodarstw w miejscowości Goła w województwie opolskim. Żywioł strawił tam między innymi sprzęt rolniczy i samochód.

Donata Kosicka8 listopada 2019, 11:01
Zgłoszenie o szalejącym żywiole, w miejscowości Goła - województwo opolskie, odebrali strażacy z OSP Gorzów Ślaski w piątek  listopada tuż po północy. Tuż po przybyciu na miejsce strażacy zastali w płomieniach budynek gospodarczy o wymiarach 14 x 8 m. W dużym niebezpieczeństwie był także budynek mieszkalny, który znajdował się 10 m od budynku który płonął.

W budynku gospodarczym trawionym przez ogień znajdował się ciągnik rolniczy, quad, samochód, środki ochrony roślin, a także butle z mieszanką gazów technicznych i propan butanem.  Strażacy tuż po opanowaniu ognia wynieśli z budynku butle z gazem i zaczęli rozbierać budynek.

Niestety nie są jeszcze znane przyczyny wystąpienia pożaru. Dopiero ustala to policja. Szalejący ogień gasiło 10 zastępów straży pożarnej. Na miejsce przybyli także funkcjonariusze policji.

dkd
fot. OSP Gorzów Śląski


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)