Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Stodoła w płomieniach! Przyczyną pożaru było podpalenie?

Obrazek

Ponad 40 strażaków walczyło z pożarem stodoły… Niestety straty jakie poniesiono są ogromne i co gorsza wszystko wskazuje na to, że to robota podpalacza…

Dominika Mulak28 lutego 2020, 12:08

W poniedziałek 23 lutego br. około godziny 20.40 do PSP w Kutnie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Bedlno (woj. łódzkie). Po dotarciu jednostek ratunkowych na miejsce okazało się, że ogniem zajęta była murowana stodoła.

– Nasze działania polegały na podaniu prądu wody w celu obrony sąsiednich budynków, a następnie przystąpiono do gaszenia i podano wodę w natarciu – powiedział dyżurny KP PSP Kutno. Cała akcja gaśnicza trwała aż do środy do godzin porannych.

Niestety żywioł wyrządził ogromne szkody. Pomimo starań i zaangażowania ponad 40 strażaków straty jakie poniósł gospodarz oszacowano na 190 tysięcy złotych. Co gorsza, są podejrzenia, że przyczyną pożaru było najprawdopodobniej podpalenie. Sprawę badają aktualnie funkcjonariusze policji.

W akcji ratunkowej udział brały zastępy z JRG Kutno, OSP Bedlno, Żychlin, Pniewo, Stradzew, Wola Kałkowa i Tomczyce.

Źródło: www.remiza.com

Fot. www.remiza.comPicture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)