Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragedia - dziewczynka wpadła do szamba

Obrazek

W jednym z gospodarstw we wsi Sochocino Praga (w województwie mazowieckim), 3-letnie dziecko wpadło do przydomowego szamba. Skończyło się tragicznie…

28 sierpnia 2018, 14:49
Do zdarzenia doszło wczoraj wczesnym popołudniem. 3-letnia dziewczynka, która była pod opieką babci, wpadła przez wąski otwór do szamba w jednym z gospodarstw w miejscowości Sochocino-Praga w gminie Bulkowo. Kobieta pospieszyła dziewczynce na pomoc, ale nie była w stanie sama jej wyciągnąć. Wezwała straż pożarną, która żeby dostać się do dziecka musiała najpierw koparką rozbić szambo.

W końcu jednemu ze strażaków udało się wyciągnąć 3-latkę. Na miejsce przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak pomimo podjętej akcji reanimacyjnej, lekarzom niestety nie udało się uratować życia dziewczynce.

Na miejsce tragedii udał się prokurator, policja bada dokładne okoliczności zdarzenia.

oprac. mm, źródło: KMP w Płocku  foto: pixabay/poglądowe


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)