Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragedia w Przedborzu: zginął 56-letni rolnik

W Przedborzu koło Kolbuszowej (woj. podkarpackie) doszło do wypadku. Mężczyznę przygniótł ciągnik rolniczy. 

Dorota Kolasińska21 lutego 2022, 12:32

Niedaleko Kolbuszowej w woj. podkarpackim doszło do tragicznego wypadku. Ciągnik marki Ursus na drodze gruntowej, przewrócił się i wpadł do stawu. Niestety przewracając się, przygniótł 56-latka, który kierował pojazdem. Mimo, że obecne na miejscu osoby ruszyły natychmiast do pomocy, wydobyły mężczyznę z wody, wezwali pogotowie i straż pożarną, 56-latek nie dawał oznak życia. 

- Według zgłoszenia, mężczyzna wpadł ciągnikiem do stawu i został przygnieciony. Na miejscu okazało się, że został wyciągnięty z wody bez funkcji życiowych – informują strażacy ochotnicy z OSP Kupno.

Strażacy wraz z ratownikami medycznymi natychmiast przystąpili do reanimacji traktorzysty. Przeprowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową i po trwającej kilkadziesiąt minut walce o jego życie udało się przywrócić funkcje życiowe, niestety pomimo wysiłków lekarzy, 56-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Zmarł w szpitalu.

oprac. dkol na podst. tygodnik-poradnik.pl
fot. envatoelementsPicture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)