Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragiczny finał zderzenia samochodu BMW z ciągnikiem John Deere

Obrazek

Nieznane są jeszcze przyczyny tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 48 w miejscowości Przytoczno (pow. lubartowski, woj. lubelskie), ale znane są jego skutki. W skutek zderzenia samochodu osobowego marki BMW z ciągnikiem rolniczym marki John Deere śmierć poniósł 26-letni mężczyzna podróżujący autem osobowym.

Bartłomiej Czekała27 lutego 2021, 19:05
Do wypadku doszło we wtorek 23 lutego ok. godz. 20:30. Kilkanaście minut przed godziną 21:00 do  Stanowiska Kierowania KP PSP w Lubartowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym. Dyżurny SK natychmiast zadysponował do akcji4 zastępy ratowniczo-gaśnicze: JRG Lubartów, JRG Ryki oraz OSP Przytoczno i OSP Przytoczno Osiedle. Powiadomiono także służby medyczne i policję.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego marki BMW z ciągnikiem rolniczym John Deere. Traktor była zagregowany z beczką do przewozu ładunków płynnych. Strażacy od razu zabezpieczyli miejsce zdarzenie i przystąpili do działań ratunkowych.

Kierowca ciągnika nie odniósł żadnych obrażeń, ale BMW podróżowały 4 osoby. Strażakom pomimo podjętych czynności resuscytacji krążeniowo oddechowej nie udało się uratować 26-latka ,który był pasażerem auta. Przybyły lekarz z Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził jego zgon. Kierujący BMW 18-latek i inny pasażer nie odnieśli większych obrażeń, ale autem podrózowała także kobieta, którą strażacy musieli wydostać z auta przy użyciu narzędzi hydraulicznych. Poszkodowana oraz dwóch pozostałych mężczyzn uczestniczących w wypadku przekazani zostali pod opiekę służb medycznych. Cała trójka trafiła do szpitala.bcz

Fot. PSP Lubartów


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)