Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragiczny wypadek na Podkarpaciu. Nie żyje rolnik

Obrazek

Do tragedii doszło w czasie pracy w polu w podkarpackiej wsi. Rolnik zginął przygnieciony przez własny ciągnik.

Aneta Lewandowska25 kwietnia 2018, 07:52
Orzechówka to wieś w województwie podkarpackim (powiat brzozowski, gmina Jasienica Rosielna). W poniedziałkowe popołudnie, około godziny 16, jeden z jej mieszkańców zauważył niepokojące zdarzenie.

Jego sąsiad pracował w polu. Ciągnik, którym się poruszał, w pewnym momencie niebezpiecznie się przechylił, a następnie przewrócił i przygniótł jadącego nim rolnika. Widzący zajście mieszkaniec wsi niezwłocznie powiadomił o wypadku służby ratownicze.

Niestety, chociaż podjęto reanimację, nie udało się uratować 56-letniego mężczyzny, którego przygniótł ciągnik.

Jak ustalili policjanci z brzozowskiej komendy, najprawdopodobniej pracujący w polu traktorzysta poruszając się po nieużytkach najechał na miedzę, przez co maszyna się przechyliła. Dokładne przyczyny bada policja pod nadzorem prokuratury.

al na podst. Policja Podkarpacka
fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Aneta Lewandowska
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)