Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragiczny wypadek podczas koszenia trawy

Obrazek

W minionym tygodniu w miejscowości Grygwałd (woj. małopolskie) doszło do tragicznego wypadku, w którym śmierć poniósł 64-letni mężczyzna.

Donata Kosicka1 sierpnia 2019, 15:19
Podczas wykonywania prac polowych doszło do kolejnego tragicznego w skutkach wypadku. Tym razem 64-latek poniósł śmierć podczas koszenia trawy na wzniesieniu. Jego ciągnik z zaczepioną kosiarką rotacyjną przewrócił się i go przygniótł.

Na miejsce przyjechali strażacy i policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego, która stwierdziła zgon mężczyzny. Dokładne okoliczności tego śmiertelnego wypadku na polu wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Krościenku nad Dunajcem.

W ostatnich dniach wzrasta liczba wypadków podczas wykonywania prac polowych. Apelujemy o ostrożność i szczególną uwagę. Wystarczy chwila aby doszło do tragedii.

Przypominamy o bezpieczeństwie dzieci w gospodarstwie. Wszystkie maszyny i ciągniki rolnicze stwarzają zagrożenie dla zdrowia lub życia najmłodszych. Zachowajmy ostrożność i zdrowy rozsądek.

dkd
fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Donata Kosicka
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)