Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Tragiczny wypadek z udziałem ciągnika rolniczego - jedna osoba nie żyje!

Obrazek

Dzisiaj przed południem na drodze wojewódzkiej 309 między Lesznem i Lipnem (woj. wielkopolskie) samochód dostawczy zderzył się z ciągnikiem rolniczym. Niestety dla jednego z kierowców wypadek miał tragiczny finał…

Dominika Mulak24 kwietnia 2020, 18:08
To już drugi dzisiaj śmiertelny wypadek w południowo-zachodniej Wielkopolsce. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy policji, ciągnik rolniczy jadący drogą wojewódzką 309 w stronę Leszna, w pewnym momencie zatrzymał się by skręcić w lewo w drogę gruntową. W momencie, gdy przepuszczał jadący z naprzeciwka samochód, w tył przyczepy z dużą prędkością uderzył samochód marki Peugeot Partner. Pojazd odbił się od przyczepy i wpadł do rowu. Niestety 63-letni kierowca nie przeżył wypadku.

Wiemy, że na tym odcinku drogi ruch samochodów odbywa się wahadłowo. Co więc dokładnie się tam stało i kto zawinił? Czy kierowca osobówki nie zachował bezpiecznej odległości? Policja wraz z prokuraturą ustalają okoliczności tego zdarzenia.Pamiętajmy o zachowaniu wszelkich środków ostrożności podczas podróży. Wystarczy chwila nieuwagi żeby doszło do tragedii!

Źródło i fot. : www.radiopoznan.fm


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)