Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

A tymczasem w psiej budzie…

Obrazek

Policja w trakcie przeszukania posesji w psiej budzie, ku swojemu ogromnemu zdziwieniu znalazła rozmaite słoiki i roślinki ...  

Dorota Kolasińska28 października 2018, 08:38
Współpraca nidzickich policjantów z funkcjonariuszami z Krajowej Administracji Skarbowej w Olsztynie zaowocowała zatrzymaniem dwóch osób podejrzanych o posiadanie narkotyków i ich uprawę. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram suszu roślinnego oraz 23 rośliny marihuany uprawiane w pobliżu domu. Za te przestępstwa ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (22.10.2018 r.) nidziccy kryminalni oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Olsztyna weszli na teren jednej z posesji położonej w powiecie nidzickim. Miały się tam znajdować znaczne ilości narkotyków.

Ogromne zdziwienie malowało się na twarzach funkcjonariuszy, gdy w czasie przeszukania posesji część narkotyków znaleźli w … psiej budzie…


W tej sprawie 24-latek usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz uprawy 23 roślin konopi. Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzucanej mu winy.
Druga z zatrzymanych osób po przesłuchaniu została zwolniona do domu. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

oprac. dkol. na podst. policja.pl
Fot. Policja.pl 


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)