Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Pomorskie: Z pożaru gospodarstwa udało się uratować tylko jałówkę...

Obrazek
W Lubieszynku w woj. pomorskim wybuchł pożar. Z płonącego budynku udało się wyprowadzić jałówkę, niestety zabudowania doszczętnie spłonęły. 
Dorota Kolasińska19 lutego 2020, 13:30
Ochotnicza Straż Pożarna z Nowej Karczmy otrzymała zawiadomienie o pożarze, który wybuchł w gminie Nowa Karczma w miejscowości Lubieszynek w gospodarstwie stojącym na uboczu.

Gdy strażacy pojawili się na miejscu zdarzenia płonął budynek gospodarczy. Było duże ryzyko zapalenia domu mieszkalnego stojącego tuż obok. Gospodarzowi udało się wyprowadzić jałówkę z płonącego budynku. Na szczęście w środku nie było innych zwierząt i osób, ale auto osobowe, które stało przy bocznej ścianie budynku uległo spaleniu. 

Ochotnicza Straż Pożarna z Nowej Karczmy w kilkanaście minut opanowała pożar, nie pozwalając na przedostanie się ognia na zabudowania mieszkalne. Nie jest na razie znana przyczyna pożaru ani oszacowana wartość strat materialnych.

oprac. dkol na podst. kurierkaszubski.eu
Fot. kurierkaszubski.eu


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)