Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Ursus rozpadł się na kawałki - sprawca wypadku był pijany

Obrazek

To cud, że osoby podróżujące ciągnikiem rolniczym uszły z życiem z tego wypadku. Traktor po zderzeniu rozpadł się na kawałki, zgubił koła i wpadł do rowu. Sprawca wypadku miał ponad promil alkoholu we krwi.

Dominika Mulak21 stycznia 2021, 10:15
Dwie osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło 20 stycznia na trasie wojewódzkiej 494 pod Olesnem (woj. opolskie). Tam zderzyły się ciągnik rolniczy marki Ursus oraz osobowa mazda. Jedynymi poszkodowanymi w środowym wypadku były osoby, które poruszały się ciągnikiem rolniczym.

Z ustaleń policjantów wynika, że to osobowe auto wjechało w ciągnik rolniczy. Po zbadaniu trzeźwości uczestników wypadku było wiadomo, co do niego doprowadziło. To nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy Mazdy, który wsiadł za kierownicą po alkoholu. Miał w organizmie ponad 1 promil tej substancji.

Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący Mazdą wpadł poślizg po wyjściu z zakrętu i uderzył w tył ciągnika z przyczepką. Traktor w wyniku uderzenia wpadł do rowu i rozpadł się na kilka części.

micz, Źródło: tygodnik-rolniczy.pl
Fot. OSP Bodzianowice


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)