Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Uszkodził gazociąg głęboszem

16.04.2018

Drukuj

Uszkodził gazociąg głęboszem

Artykuł dostępny

W ubiegły wtorek na Stanowisko Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Sandomierzu, przyszło zgłoszenie dotyczące uszkodzenia rury gazowej w trakcie wykonywanych prac polowych.

r e k l a m aPo dotarciu na miejsce zastępów straży, potwierdziło się, że w trakcie uprawy pola, ciągnik z głęboszem zawadził o 50mm rurę z gazem ziemnym średniego ciśnienia. W wyniku uszkodzenia, z ziemi zaczął wydobywać się gaz.

Zdarzenie miało miejsce około 7 metrów od drogi gminnej, a wokół nie było żadnych zabudowań, co nie stwarzało niebezpieczeństwa dla ludzi. Po dokonaniu pomiarów czujnikiem gazu w promieniu 10m od wycieku, nie stwierdzono jego stężenia. Wezwane na miejsce pogotowie gazowe zlikwidowało wyciek.

Polecany artykuł

Chaos na drodze, ciągnik w rowieTym razem na szczęście nikomu nic się nie stało, ale apelujemy o ostrożność w czasie prac w polu. Jak widać, niebezpieczeństwo ukryte jest także pod ziemią.

mm
źródło i foto. KP PSP Sandomierz

Polecane dla Ciebie:

article icon

Zboża: początek roku z wzrostami cen

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii