Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Wielkopolska: kolejny pożar słomy w Gaju

Obrazek

Początek roku okazał się pracowity dla strażaków z powiatu śremskiego. W nocy 6 stycznia musieli - po raz kolejny - gasić zajęte ogniem baloty słomy.

Dominika Mulak9 stycznia 2020, 09:34
6 stycznia br. około godziny 1 w nocy do Państwowej Straży Pożarnej w Śremie wpłynęło zgłoszenie o pożarze w miejscowości Gaj. Po dotarciu jednostek ratunkowych na miejsce, okazało się, że ogniem objęte było już 20 balotów słomy.

Znajdujące się na miejscu zastępy straży blisko 4 godziny walczyły z szalejącym żywiołem. Aby zapanować nad sytuacją i oddzielić resztę stogu od palących się balotów jednostki gaśnicze zrobiły przecinkę oraz przegarniały i przelewały pogorzeliska.

Na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

W akcji udział brały także zastępy z JRG Śrem i OSP KSRG Pysząca.

źródło: osp.pl
fot. osp.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)