Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Wielkopolska: Tragedia na fermie drobiu - pracownik strzelał do właściciela

Obrazek

Do tragicznych w skutkach wydarzeń doszło dziś rano w Zadowicach (gmina Godziesze Wielkie, powiat kaliski), gdzie pracownik fermy drobiu postrzelił ze skutkiem śmiertelnym jej właściciela. Trwa policyjna obława na sprawcę.

Bartłomiej Czekała2 września 2019, 12:20
Z informacji zebranych przez lokalne portale kalisz 112.info.pl i faktykaliskie.pl wynika, że dziś rano ok. godz. 9:00 na terenie fermy drobiu w podkaliskich Zadowicach jej 45-letni pracownik postrzelił ze skutkiem śmiertelnym 34-letniego właściciela tego gospodarstwa.

Ferma niedawno miała zostać zakupiona przez zabitego mężczyznę, a jego zabójca mieszkał i pracował na jej terenie. Po zabiciu właściciela sprawca uciekł w pobliskie pole kukurydzy.

Na miejscu jest kilkudziesięciu policjantów, którzy szukają zbiegłego 45-latka oraz prokurator.

Na razie nie są znane okoliczności, w których doszło do użycia broni palnej. Sprawa jest wyjaśniana.

oprac. bcz na podst. faktykaliskie.pl , kalisz 112.info.pl i MAteusz Kacperkiewicz/Twitter

Fot. faktykaliskie.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)