Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Wielkopolska – ukradli Ursusa i przemalowali dla niepoznaki

Obrazek
W Wielkopolsce szamotulscy kryminalni zatrzymali podejrzanych o kradzież ciągnika. Złodzieje pomalowali ciągnik, żeby nikt go nie rozpoznał… 
Dorota Kolasińska3 września 2020, 09:59
Złodziejom, którzy połasili się na ciągnik z jednego z gospodarstw we wsi Wronki, grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Do kradzieży doszło prawie miesiąc temu. Kryminalni trafili na trop i pojechali do miejsca zamieszkania jednego z podejrzanych. 

18-letni mieszkaniec gminy Szamotuły był bardzo zaskoczony niespodziewaną wizytą kryminalnych. W garażu stał zaparkowany ciągnik, który złodzieje pomalowali na inny kolor. 

W garażu oprócz ciągnika, za bryczką schował się drugi podejrzany – 26 letni mieszkaniec tej samej gminy. W sprawę był zamieszany jeszcze jeden mężczyzna. Wszyscy trzej trafili do aresztu, a ciągnik wrócił do właściciela. Pokrzywdzony rolnik, który nie miał pojęcia kto mógł ukraść ciągnik poniósł straty wysokości 8 tys. zł. 

oprac. dkol na podst. eszamotuly.pl
fot. eszamotuly.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)