Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Wjechał Ursusem w ogrodzenie i uciekł z miejsca wypadku!

Obrazek

W piątek 5 kwietnia br. w miejscowości Wysoki Średnie w gminie Bogoria (województwo świętokrzyskie) doszło do kolizji z udziałem ciągnika marki Ursus. Traktorzysta wjechał w ogrodzenie jednego z domostw.

10 kwietnia 2019, 09:45

W zeszły piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Powiatowej Policji w Staszowie otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Wysoki Średnie doszło do kolizji drogowej. Na miejscu zdarzenie funkcjonariusze ustalili, iż osoba kierująca ciągnikiem rolniczym marki Ursus wjechała w ogrodzenie jednej z posesji a po incydencie uciekła z miejsca wypadku.

 

Z informacji osób będących świadkami zdarzenia, policjanci dowiedzieli się, że kierującym maszyną rolniczą był 43-letni mężczyzna. Mundurowi udali się pod wskazany adres zamieszkania traktorzysty. Na miejscu policjanci zastali leżącego na łóżku mężczyznę pod wpływem alkoholu. Badania wykazały, że miał on prawie 3,5 promila alkoholu we krwi. Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami (miał wydaną decyzję o ich cofnięciu).

 

43-letni mężczyzna odpowie przed sądem za prowadzenie ciągnika rolniczego marki Ursus w stanie nietrzeźwości oraz za niestosowanie się do wydanej decyzji cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami i spowodowania kolizji drogowej.

 

kk

 

Źródło: KPP w StaszowieWażne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)