Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Wpadł do studni. Nie miał szans…

Obrazek

W poniedziałkowy poranek, na Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Sandomierzu wpłynęło zgłoszenie o człowieku z gminy Klimontów (woj. świętokrzyskie), który prawdopodobnie wpadł do studni.

13 kwietnia 2018, 10:51
Gdy strażacy dotarli na miejsce, potwierdziło się, że do studni wpadł mężczyzna, który nie dawał znaku życia. Jeden z ratowników wyposażony w maskę ochronną dróg oddechowych, wszedł do studni i przy pomocy specjalistycznego sprzętu służącego do ratownictwa wysokościowego, wydobył mężczyznę na powierzchnię. Niestety, mieszkaniec gminy Klimontów już nie żył.

Ciało mężczyzny zostało przekazane przybyłemu na miejsce oddziałowi ratownictwa medycznego. Obecny na miejscu lekarz potwierdził zgon mężczyzny. Studnia została zabezpieczona przed dostępem osób postronnych. Okoliczności i przyczyny tragicznego zdarzenia bada policja.

W działaniach ratowniczych uczestniczyło 6 pojazdów i 21 ratowników.

mm
źródło i fot. KP PSP Sandomierz


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)