Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Wypadek na A2 - kombajn Claas Lexion wleciał do rowu

Obrazek

Dzisiaj ok. 6 rano doszło do wypadku na autostradzie A2 na pasie w kierunku Warszawy. Kombajn Claas Lexion wpadł do rowu.

Dominika Mulak17 lipca 2020, 09:57
Dzisiaj z samego rana otrzymaliśmy zdjęcia od naszego Czytelnika, który był świadkiem wypadku. Do zdarzenia doszło na 217. kilometrze autostrady A2 na pasie w kierunku Warszawy. Około godziny 6 kombajn Claas Lexion wpadł do rowu. Kierowca ciężarowego renault, pochodzący z Ukrainy, który na lawecie przewoził maszynę z niewiadomych przyczyn stracił panowanie nad kierownicą.

W związku z usuwaniem skutków wypadku i prowadzonymi przez stróżów prawa czynnościami na autostradzie wystąpiły znaczne utrudnienia w ruchu.

Całe zdarzenie wyglądało groźnie, jednak w wypadku nikt nie ucierpiał. Szczęście w nieszczęściu skończyło się tylko na stratach materialnych.

O dalszym przebiegu sprawy będziemy Was informować na bieżąco!
Picture of the author
Autor Artykułu:Dominika Mulak
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)