Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zaatakował policjanta widłami i schował się w … wersalce

Obrazek
W miniony weekend policjanci z gminy Kampinos na Mazowszu mieli do czynienia z agresywnym mężczyzną, który groził policjantowi widłami. Usłyszał zarzuty…
Dorota Kolasińska30 kwietnia 2020, 09:10
Jak informuje Mazowiecka Policja w miniony weekend policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z domów w gminie Kampinos na Mazowszu doszło do pobicia kobiety.

Policjant, gdy zjawił się na miejscu, partner pobitej kobiety był pijany i prawdopodobnie pod wpływem narkotyków, groził mu śmiercią. U kobiety były widoczne ślady pobicia.
Mężczyzna zachowywał się bardzo agresywnie, rozbił szklaną półkę i kawałkiem szkła zaatakował policjanta. Ten celowo wycofał się z domu, aby 30-latek nie zagrażał domownikom.  

Mężczyzna wyrzucił szkło, chwycił za widły i kontynuował atak. W tym czasie wezwano wsparcie.

– Po chwili na miejsce przyjechały kolejne patrole. W tym czasie mężczyzna ukrył się w domu. Policjanci znaleźli go w wersalce. Trzydziestolatek nie chciał z niej dobrowolnie wyjść, lecz po kilku minutach udało się go wydostać i przewieźć do sochaczewskiej komendy. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało ponad jeden promil – relacjonuje Mazowiecka Policja. 

Mężczyzna został zatrzymany, decyzją Sądu najbliższe 3 miesiące spędzi za kratkami w postaci tymczasowego aresztu, a za popełnione przestępstwo grozi mu 10 lat pozbawiania wolności. 

Oprac. dkol na podst. mazowiecka.policja.gov.pl
Fot. poglądowe
Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)