Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zachodniopomorskie: Doszczętnie spłonęła stodoła wypełniona słomą i sianem

Obrazek

Aż siedem zastępów straży pożarnej brało udział w nocnej akcji gaśniczej we wsi Mierzym k Koszalina (woj. zachodniopomorskie). Niestety, strażakom się udało się uratować stodoły wypełnionej słomą i sianem.

Bartłomiej Czekała26 czerwca 2020, 11:39
Jak informuje portal osp.pl, 24 czerwca po 3:30 w nocy strażacy otrzymali informację o pożarze stodoły w miejscowości Mierzym pod Koszalinem.

Ogień pojawił się w wolnostojącej stodole, wypełnionej łatwopalnymi materiałami - sianem i słomą. Do akcji gaśniczej natychmiast zadysponwano zastępy z JRG 1 i 2 w w Koszalinie, OSP Świeszyno, OSP Szczekęcino oraz OSP Niedalino.Na miejscu okazało się, że pożar objął całą stodołę, ale nie zagrażał innym budynków gospodarstwie. Nikomu z właścicieli ani strażaków nic się nie stało podczas walki z ogniem. Dogaszanie pogorzeliska trwało do rana.

Policja i straż pożarna ustalają przyczyny zaprószenia ognia.

Źródło: osp.pl
Fot. OSP ŚwieszynoPicture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)