Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zderzenie ciągnika z trzema osobówkami koło Kościana

Wczoraj wieczorem w okolicy Kościana doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się cztery pojazdy, w tym ciągnik rolniczy. Pięć osób trafiło do szpitala.

Kamila Szałaj7 grudnia 2020, 15:56
Wczoraj ok. godz. 18:00 na drodze Jerka – Krzywiń (woj. wielkopolskie) zderzyły się trzy samochody osobowe, a także ciągnik rolniczy.

Jak doszło do wypadku? Najprawdopodobniej kierujący pojazdem marki Skoda zbyt późno zauważył jadący przed nim ciągnik rolniczy z podczepionym sprzętem i chcąc uniknąć najechania, skręcił w lewo. 

- Niestety zahaczył jednak o agregat, przez co stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. A z naprzeciwka jechały dwie osobówki - Audi i Opel – wyjaśnia portal „Kościan na sygnale”.

Kierowca Audi, by uniknąć czołowego zderzenia zjechał do rowu, a Opel zderzył się ze Skodą, wpadł do rowu i dachował. Autami oraz ciągnikiem podróżowało w sumie 11 osób.

Na miejsce wezwano straż pożarną oraz policję i pogotowie. Poszkodowani – łącznie pięć osób – trafili do szpitala. 

oprac. ksz, na podst. kosciannasygnale.pl, fot. kosciannasygnale.pl


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)