Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zderzenie Mercedesa z ciągnikiem rolniczym

Obrazek

Na drodze krajowej nr 32 w woj. wielkopolskim doszło do zderzenia ciągnika rolniczego z autem osobowym. Kierowca osobówki został przewieziony do szpitala... 

Dorota Kolasińska9 grudnia 2019, 10:57
Jak poinformowała Policja z Gorzowa Wielkopolskiego wczoraj na drodze krajowej nr 32 pomiędzy Ptaszkowem, a Kotowem w Wielkopolsce doszło do wypadku drogowego.

Kierowca Mercedesa, 80-letni mieszkaniec gminy Rakoniewice wyjechał w tył ciągnika rolniczego. Mężczyzna kierujący pojazdem nie zauważył, że ciągnik zamierza skręcić w drogę gruntową. Mimo, że obrażenia ciała nie były znaczące lekarze zadecydowali, że kierowcę osobówki przewiozą do szpitala. 

Na miejscu pracowały Policja wraz ze strażakami OSP Granowo. Jak poinformowała Policja z Grodziska Wielkopolskiego obydwaj kierowcy byli trzeźwi, a ciągnik by prawidłowo oświetlony. 

Fot. OSP Granowo


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)