Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zginął przygnieciony do drzewa. Prowadzący ciągnik kolega był pijany

Obrazek

Wczoraj w nocy (1 lipca br.) doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego młody 18-letni chłopak został przygnieciony do drzewa i zginął na miejscu.

Aleksandra Galus2 lipca 2018, 11:40
W nocy 1 lipca br. koło godziny 1:45 we wsi Gęsi (gmina Jabłoń, województwo lubelskie) ciągnik marki Ursus zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Obok ciągnika, na miejscu wypadku policja zastała 21-letniego mieszkańca gminy Jabłoń oraz poszkodowanego – przygniecionego do drzewa 18-letniego chłopaka (także mieszkańca tej samej gminy).  Początkowo 21-latek zaprzeczał jakoby był kierowcą traktora i twierdził, że maszynę prowadził jego młodszy kolega.

Jednak dość szybko udało się ustalić, że to jednak on był kierowcą. Na dodatek miał w organizmie ponad promil alkoholu. Jemu nic poważnego się nie stało.  21-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie, gdzie trzeźwiał jeszcze przez kilka godzin.

Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji, 18-latek nie przeżył i zmarł na miejscu. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności wypadku.
Apelujemy – PIŁEŚ? Nie wsiadaj za kierownicę!
ag, info i fot. Policja


Picture of the author
Autor Artykułu:Aleksandra Galus
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)