Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Żurawiec: ciągnik rolniczy zderzył się z motocyklem

Do groźnego wypadku doszło wczoraj w Żurawcu (woj. warmińsko-mazurskie). Motocykl zderzył się z ciągnikiem.

Kamila Szałaj12 sierpnia 2020, 07:51

Wczoraj tuż przed południem na drodze między miejscowościami Żurawiec a miejscowością Węgle - Żukowo doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca kombajnu wyjeżdżając z pola ciągnikiem nie ustąpił pierwszeństwa 24-letniemu motocykliście.

- Po dotarciu na miejsce ustaliliśmy, że doszło do zderzenia motocykla z wyjeżdżającym z pola pojazdem rolniczym.

W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana - kierujący motorem został zabrany do szpitala przez ZRM - wyjaśniają strażacy z OSP z Krzewska.


W czasie udzielania poszkodowanemu pomocy droga była zablokowana. Na miejscu wypadku pracowali funkcjonariusze policji, zastępy straży pożarnej, OSP z Krzewska i Żurawca oraz zespół ratownictwa medycznego.

oprac. ksz, na podst. OSP Krzewska, Ekspress Elbląg


Picture of the author
Autor Artykułu:Kamila Szałaj
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)