Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Prawo>Wypadki rolnicze>

Zwoził zboże rolnikowi, nagle zniknął z Ursusem

Obrazek
Dziwna historia przytrafiła się rolnikowi z gminy Nowa Karczma w powiecie kościerskim w woj. pomorskim. 25-latek pomagał mu zwieźć zboże z pola, skończył pracę, po czym odjechał Ursusem w siną dal...  
Dorota Kolasińska19 sierpnia 2020, 15:18
25-latek odpowie za przywłaszczenie cudzego mienia, gdyż podczas zwożenia zboża z pola u jednego z rolników z gminy Nowa Karczma, odjechał ciągnikiem, którym wcześniej pracował.
 
– Sprawą zajęli się policjanci. Ustalili, że podczas żniw rolnikowi z gminy Nowa Karczma, któremu skradziono ciągnik marki URSUS, pomagał 25-letni mężczyzna. Zwoził on tymże ciągnikiem zboże. Nagle oddalił się z miejsca pracy, a kontakt z nim się urwał. Funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania. Nie zastano mężczyzny w jego miejscu zamieszkania, ale dalsze poszukiwania okazały się skuteczne. Znaleziono mężczyznę wraz z ciągnikiem w jednej z okolicznych miejscowości - relacjonuje st. asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Policjanci nie podali szczegółów i okoliczności znalezienia mężczyzny i ciągnika. Na pewno rolnikowi wtedy nie było do śmiechu. Szczęście w nieszczęściu, wszystko skończyło się dobrze, a rolnik odzyskał skradziony ciągnik… 
 
oprac. dkol na podst. koscierski.info
fot. poglądowe


Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)