Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Zarządzanie>

Izydory 2018: Wybierz firmę, dla której najważniejszy jest rolnik!

Obrazek

Prowadzenie gospodarstwa rolnego obecnie to coraz bardziej wymagające wyzwanie. Dlatego tak ważne dla rolnika są podmioty, którym może zaufać, dla których rolnik i jego sukces jest jednym z najważniejszych priorytetów.

8 marca 2018, 01:00
Właśnie z tego powodu Polskie Wydawnictwo Rolnicze, wydawca „top agrar Polska” i „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, czyli dwóch najczęściej wybieranych czasopism rolniczych w Polsce, organizuje konkurs Izydory.

Ten konkurs ma pokazać jakie firmy są ważne i cenione przez rolników. To właśnie gospodarze mogą zgłaszać firmy, które dobrze wspierają ich w codziennej pracy w gospodarstwie. Ostatecznie to rolnicy w głosowaniu wskażą te przedsiębiorstwa, które wyróżniają się pozytywnie w branży Agro i to oni, jako posiadacze gospodarstw rolnych, klienci i konsumenci, zdecydują, kto otrzyma tytuł Izydora 2018. Każdy rolnik może zgłosić firmę, która jego zdaniem zasługuje na miano „Firmy przyjazne na rolnika”.

Zgłoszeń można dokonywać aż w 5 kategoriach:
  • uprawa,
  • technika,
  • zwierzęta,
  • ekonomia, ubezpieczenia, doradztwo,
  • pozarolnicze.

Wszystkie informacje można znaleźć na stronie www.izydory.com


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)