Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Zarządzanie>

Zaczynamy wielkie odliczanie – nowa odsłona naszego portalu tuż, tuż!!

Obrazek

Już w poniedziałek 5 marca oddamy do Waszego użytku nasz portal topagrar.pl w nowej odsłonie graficznej. Teraz jeszcze łatwiej i szybciej znajdziecie wszystko to, co jest dla Was ważne w codziennym prowadzeniu gospodarstwa lub pracy w sektorze rolnym. Jesteście ciekawi? Odliczajcie z nami i sprawdźcie sami!

Bartłomiej Czekała2 marca 2018, 23:00
Jak będzie wyglądał nasz portal? W marcowym wydaniu "top agrar Polska" uchyliliśmy Wam rąbka tajemnicy, ale nowy serwis w pełnej krasie zobaczycie dopiero w poniedziałek. Ale już dziś w kliku słowach zdradzimy Wam czego możecie się spodziewać.

Nowa szata graficzna portalu pozwoli Wam jeszcze łatwiej odnaleźć, przeglądać i czytać wszystkie branżowe informacje. Nie ominą Was także żadne informacje z ostatniej chwili – o wielu wydarzeniach piszemy zawsze jako pierwsi! Będziecie mogli także wygodniej korzystać z naszej bogatej bazy filmów, a każdy najnowszy materiał filmowy będzie widoczny już w strefie aktualności i odtworzy się zawsze automatycznie podczas wejścia na nasz portal.

Mocnym punktem naszego serwisu internetowego są także notowania rynkowe. W naszej bogatej bazie znajdziecie zawsze aktualne ceny skupu:
  • zbóż,
  • rzepaku,
  • trzody chlewnej,
  • bydła,
  • mleka,
  • warzyw.

Przy tych informacjach cenowych znajdziecie także prognozy oraz komentarze ekspertów.Jeżeli chcecie zawsze brać udział w organizowanych przez naszą redakcję forach, seminariach, czy warsztatach, to w nowej wersji serwisu internetowego bardzo łatwo znajdziecie informacje o nich i będziecie mogli w łatwy i szybki sposób się na nie zapisać drogą elektroniczną.

Jeżeli jesteście naszymi Prenumeratorami, to macie dostęp do wszystkich informacji na stronie, także tych oznaczonych jako Premium. Jeżeli nie posiadacie jeszcze naszej prenumeraty, a chcielibyście przeczytać konkretny artykuł na portalu, to będziecie mogli wykupić sobie do niego dostęp korzystając z płatności za pomocą sms-a, PayU lub Przelewy 24. To także nowość na naszym portalu.

Specjalnie z myślą o wyszukiwaniu najbardziej przydatnych w prowadzeniu gospodarstwa lub doradztwie informacji w głównych działach serwisu wprowadziliśmy podkategorie, które ułatwią Wam odnalezienie konkretnych porad, nowości lub szczegółowych informacji.

Mamy nadzieję, że 5 marca w samo południe zajrzycie na nasz portal i przekonacie się, że warto zacząć i kończyć każdy dzień z portalem topagrar.pl!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)