Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Finanse>Zarządzanie>

Zapraszamy na kolejny wyjazd studyjny „top agrar Polska”!

Obrazek

Zapraszamy na wyjazd studyjny, którego mottem przewodnim będzie sprzedaż bezpośrednia. Program został przygotowany na życzenie grup producenckich, by podpatrzeć, jak radzą sobie na rynku rolnicy i ich organizacje w malowniczych regionach Austrii, Włoch i południowych Niemiec. Wyjazd odbędzie się w terminie 21 – 28 maja 2018.

13 marca 2018, 11:30
Ramowy program wyjazdu:

Dzień 1 – 21 maja, poniedziałek
Spotkanie uczestników przed kolejowym Dworcem Letnim w Poznaniu o godz. 2:00 . Wyjazd do Bawarii, po drodze zwiedzanie gospodarstwa rolnego. Przyjazd do Norymbergi , obiadokolacja, wieczorne zwiedzanie starówki, nocleg.

Dzień 2 – 22 maja, wtorek
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Ratyzbony, rejs po Dunaju przez malowniczy przełom do opactwa benedyktynów w Weltenburgu, w którym od wieków warzy się jedno z najsławniejszych piw świata. Przejazd do Ratyzbony, zwiedzanie. Po drodze zwiedzanie gospodarstwa rolnego. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 3 – 23 maja, środa
Po śniadaniu zwiedzanie Monachium, po południu przejazd nad Jezioro Chiemsee, aby zwiedzanie na wyspie sławnego Pałacu Herrenchiemsee. Przejazd do Salzburga w Austrii. Zakwaterowanie, obiadokolacja i spacer po iluminowanej starówce.

Dzień 4 – 24 maja, czwartek
Po śniadaniu zwiedzanie Salzburga czas wolny lub wyjazd nad jezioro Wolfgangsee. Zwiedzanie gospodarstwa mlecznego – produkcja i sprzedaż detaliczna serów, połączone z degustacją. Powrót do Salzburga. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 – 25 maja, piątek
Po śniadaniu wyjazd do Innsbrucku, po drodze zwiedzanie 3 gospodarstw rolnych. Zwiedzanie starówki Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 – 26 maja, sobota
Po śniadaniu wyjazd do Włoch drogą wiodącą przez sławny górski most Europabrücke i przełęcz Brenneru. Pod drodze przez Alpy, zwiedzanie gospodarstw rolnych (w tym jednej winnicy). Późnym popołudniem przyjazd do Trydentu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek. Zwiedzanie starego miasta. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7 – 27 maja, niedziela
Po śniadaniu rejs po Jeziorze Garda. Przejazd wzdłuż wschodniego brzegu Lago di Garda. Zwiedzanie gospodarstwa rolnego. Przyjazd do Werony, zwiedzanie. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8 – 28 maja, poniedziałek
Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Poznania późnym wieczorem.

Koszt wyjazdu:
  • w przypadku grupy min. 30 uczestników: 2800 zł/os. dla Prenumeratorów, 2990 zł/os. dla pozostałych uczestników,
  • w przypadku grupy min 24 uczestników: 3000 zł/os. dla Prenumeratorów, 3190 zł/os. dla pozostałych uczestników.

Cena obejmuje noclegi w hotelach ***/**** lub w pokojach gościnnych (2 osobowych), wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji, transport komfortowym autokarem z klimatyzacją, ubezpieczenie KLiA, NNW oraz bagaż, zwiedzanie gospodarstw rolnych z komentarzem specjalistów top agrar Polska, opiekę pilota na całej trasie.

Zgłoszenia i zapisy:
-    tel. 61 86 90 619 lub
-    sekretariat@topagrar.com.pl

Szczegółowy program wyjazdu będzie na życzenie wysyłany zainteresowanym osobom.


Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)