Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Zapraszamy na kolejny wyjazd studyjny „top agrar Polska”!

13.03.2018

Drukuj

Zapraszamy na kolejny wyjazd studyjny „top agrar Polska”!

Artykuł dostępny

Ramowy program wyjazdu:

r e k l a m aDzień 1 – 21 maja, poniedziałek
Spotkanie uczestników przed kolejowym Dworcem Letnim w Poznaniu o godz. 2:00 . Wyjazd do Bawarii, po drodze zwiedzanie gospodarstwa rolnego. Przyjazd do Norymbergi , obiadokolacja, wieczorne zwiedzanie starówki, nocleg.

Dzień 2 – 22 maja, wtorek
Po śniadaniu wyjazd w kierunku Ratyzbony, rejs po Dunaju przez malowniczy przełom do opactwa benedyktynów w Weltenburgu, w którym od wieków warzy się jedno z najsławniejszych piw świata. Przejazd do Ratyzbony, zwiedzanie. Po drodze zwiedzanie gospodarstwa rolnego. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Polecany artykuł

Test kompaktowej brony talerzowej Agro-MaszDzień 3 – 23 maja, środa
Po śniadaniu zwiedzanie Monachium, po południu przejazd nad Jezioro Chiemsee, aby zwiedzanie na wyspie sławnego Pałacu Herrenchiemsee. Przejazd do Salzburga w Austrii. Zakwaterowanie, obiadokolacja i spacer po iluminowanej starówce.

Dzień 4 – 24 maja, czwartek
Po śniadaniu zwiedzanie Salzburga czas wolny lub wyjazd nad jezioro Wolfgangsee. Zwiedzanie gospodarstwa mlecznego – produkcja i sprzedaż detaliczna serów, połączone z degustacją. Powrót do Salzburga. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 5 – 25 maja, piątek
Po śniadaniu wyjazd do Innsbrucku, po drodze zwiedzanie 3 gospodarstw rolnych. Zwiedzanie starówki Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 6 – 26 maja, sobota
Po śniadaniu wyjazd do Włoch drogą wiodącą przez sławny górski most Europabrücke i przełęcz Brenneru. Pod drodze przez Alpy, zwiedzanie gospodarstw rolnych (w tym jednej winnicy). Późnym popołudniem przyjazd do Trydentu. Zakwaterowanie w hotelu, odpoczynek. Zwiedzanie starego miasta. Obiadokolacja, nocleg.

Dzień 7 – 27 maja, niedziela
Po śniadaniu rejs po Jeziorze Garda. Przejazd wzdłuż wschodniego brzegu Lago di Garda. Zwiedzanie gospodarstwa rolnego. Przyjazd do Werony, zwiedzanie. Czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 8 – 28 maja, poniedziałek
Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przyjazd do Poznania późnym wieczorem.

Koszt wyjazdu:
  • w przypadku grupy min. 30 uczestników: 2800 zł/os. dla Prenumeratorów, 2990 zł/os. dla pozostałych uczestników,
  • w przypadku grupy min 24 uczestników: 3000 zł/os. dla Prenumeratorów, 3190 zł/os. dla pozostałych uczestników.

Cena obejmuje noclegi w hotelach ***/**** lub w pokojach gościnnych (2 osobowych), wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji, transport komfortowym autokarem z klimatyzacją, ubezpieczenie KLiA, NNW oraz bagaż, zwiedzanie gospodarstw rolnych z komentarzem specjalistów top agrar Polska, opiekę pilota na całej trasie.

Zgłoszenia i zapisy:
-    tel. 61 86 90 619 lub
-    sekretariat@topagrar.com.pl

Szczegółowy program wyjazdu będzie na życzenie wysyłany zainteresowanym osobom.

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie dysze, taka kropla

Czytaj

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii