Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Arcybiskup na kombajnie

10.08.2017

Drukuj

Arcybiskup na kombajnie

Artykuł dostępny

Nie tylko rolnicy pracują w pocie czoła w czasie żniw. Czasami rodzina, na co dzień mieszkająca w mieście, przybywa z pomocą. Każda para rąk jest na wagę złota, a co dopiero para rąk, które potrafią obsługiwać duże maszyny…

r e k l a m aZ pomocą swojej rodzinie w Bobrówce (pow. moniecki) przyjechał nie kto inny, jak arcybiskup Sławoj Leszek Głódź, metropolita gdański. Zamiast w gorących krajach, urlop spędza na gorącym Podlasiu.

Arcybiskup jest kombajnistą, posiada uprawnienia do pracy przy koszeniu. Podobno to nie jest całkiem niecodzienny widok - metropolita ma co roku pojawiać się w rodzinnej miejscowości i pomagać przy żniwach. Niestety, tego lata ma tylko dwa dni, by popracować na kombajnie.

– Wczoraj cały dzień spędziłem w polu na kombajnie. Pogoda sprzyjała. Nadal jest dużo pracy, a uprawy piękne. Niestety, już dzisiaj muszę wracać do Gdańska – powiedział mediom metropolita gdański.

Zdjęcia zrobione arcybiskupowi w czasie pracy pojawiły się na koncie twitterowym Episkopatu Polski. Za jego pośrednictwem metropolita pozdrawia rolników, błogosławi, życzy udanych i obfitych zbiorów. 
al na podst. EpiskopatNews
fot. EpiskopatNews

Polecane dla Ciebie:

article icon

Wszystkie wojny Ameryki

Czytaj

Galeria zdjęć

Arcybiskup na kombajnie
Arcybiskup na kombajnie
Arcybiskup na kombajnie
Arcybiskup na kombajnie
Arcybiskup na kombajnie

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii