Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Rostselmash u Korbanka

31.07.2017

Drukuj

Rostselmash u Korbanka

Artykuł dostępny

Jak wynika z komunikatu, partnerzy liczą, że wspólne wysiłki sprawią, że maszyny dla rolnictwa rosyjskiej marki Rostselmash staną się bardziej dostępne dla polskich rolników i pozwolą im zwiększyć opłacalność produkcji.

r e k l a m aWedług dyrektora sprzedaży Rostselmash Alekseya Shveytsova, umowa ze spółką Korbanek odpowiada polityce eksportowej firmy na polskim rynku. Przewiduje ona przede wszystkim wsparcie techniczne maszyn Rostselmash i dostępność produktów w Polsce. Korbanek ma szeroką sieć 20 punktów sprzedaży i obsługi, wliczając siedzibę główną w Tarnowie Podgórnym, co zapewnia 100% pokrycia terytorium Polski. Dealer będzie prowadził sprzedaż maszyn, części zamiennych i sprawował serwis.

Dla polskiej firmy niniejsza umowa oznacza kontynuację i dalszy rozwój jej działalności. Korbanek wielokrotnie deklarował chęć współpracy z producentem zdolnym do tworzenia i wspierania pełnej oferty dla rolników. Takim partnerem stał się właśnie Rostselmash.

Rostselmash ma cały asortyment do działalności rolniczej – od maszyn uprawowych i zielonkowych aż po sprzęt żniwny i przyczepy przeładunkowe. Rostselmash jest ekspertem w zakresie kombajnów zbożowych, sieczkarni samojezdnych o mocy do 700 KM, ciągników tradycyjnych i przegubowych oraz opryskiwaczy samojezdnych i zaczepianych.

Kombajny do zbioru zbóż Acros i Vector, sieczkarnie samojezdne RSM i ciągniki Versatile różnych wersji są popularne wśród polskich rolników. Jak wynika z krótkoterminowej strategii, pojawią się nowe produkty, wspólne prezentacje maszyn na wystawach i pokazy polowe.
oprac. jj

Fot. Józefowicz

Polecane dla Ciebie:

article icon

Szybki siew poplonów

Czytaj

Galeria zdjęć

Kombajny Rostselmash w Tarnowie Podgórnym.
Kombajny Rostselmash w Tarnowie Podgórnym.
Kombajny Rostselmash w Tarnowie Podgórnym.
Kombajny Rostselmash w Tarnowie Podgórnym.

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii