Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Zdrowie świń>

20 lat POLPROWET – Polskiego Stowarzyszenia Producentów i Importerów Leków Weterynaryjnych

Obrazek

Mija właśnie 20 lat od momentu założenia Stowarzyszenia POLPROWET. Społeczne działanie jego członków wspiera działalność firm farmaceutycznych związanych z rynkiem weterynaryjnym w Polsce.

Anna Kurek10 października 2019, 13:02
– Oprócz wielu zagadnień dzielących firmy farmaceutyczne, które do dziś pozostają konkurentami na rynku i zabiegają swoją ciężką pracą i coraz lepszą jakością świadczonych usług w zakresie doradztwa o sprzedaż, było i jest również wiele spraw wymagających rozwiązania z korzyścią dla wszystkich graczy, także tych niezrzeszonych – mówił podczas ceremonii jubileuszu prezes POLPROWET, lek. wet. Jan Baranowski. 

Od 20 lat Stowarzyszenie broni i reprezentuje interesy firm–członków opracowując wspólne stanowiska wobec władz, instytucji i środków masowego przekazu. Dużą rolę przywiązuje do nawiązywania kontaktów między firmami reprezentowanymi przez członków, wspólnie przeciwstawiając się praktykom niezgodnym z zasadami działalności rynkowej konkurencji. Jednak mimo, że Stowarzyszenie reprezentuje segment weterynaryjny członkowie maja pełną świadomość, że są współodpowiedzialni za ochronę i promocję zdrowia zarówno zwierząt, jak i ludzi. Temu między innymi służą ich hasła: #JednoZdrowie (angl. #OneHealth), #ZdrowieZwierzątJestWażne (angl. #AnimalHealthMatters) oraz #WięcejNiżLeki (angl. #MoreThanMedicine). 

– Bierzemy czynny udział w upowszechnianiu najnowszej wiedzy z dziedzin interesujących lekarzy weterynarii. Nasi członkowie są sponsorami różnego rodzaju wydarzeń: konferencji, kongresów i seminariów, które bez wsparcia finansowego nie miałyby szans się odbyć lub odwiedzający je najlepsi na świecie prelegenci nie mogliby się zaprezentować w naszym kraju. Pokłosiem naszego działanie jest stale rosnący poziom świadczonych usług weterynaryjnych w Polsce i ogromne zainteresowanie lekarzy weterynarii samokształceniem – mówił dyrektor biura POLPROWET lek. wet. Artur Zalewski. 

Od 15 lat POLPROWET
jest jednym z 16 członków współzałożycieli organizacji AnimalhealthEurope (AhE) i FEDESA. Członkostwo w tej prestiżowej organizacji pozwala dowiadywać się jak kraje członkowskie radzą sobie z problemami rejestracyjnymi, które przekładają się na dostępność konkretnych leków w innych krajach. Poza tym daje wiedzę, jak podobne stowarzyszenia działają w innych krajach.


1 z 7
Dyrektor Biura POLPROWET – lek wet. Artur Zalewski

Dyrektor Biura POLPROWET – lek wet. Artur Zalewski

2 z 7
Jubileusz 20-lecia POLPROWET

Jubileusz 20-lecia POLPROWET

3 z 7
Jubileusz 20-lecia POLPROWET

Jubileusz 20-lecia POLPROWET

4 z 7
Prezes POLPROWET – lek. wet. Jan Baranowski

Prezes POLPROWET – lek. wet. Jan Baranowski

5 z 7
Jubileusz 20-lecia POLPROWET

Jubileusz 20-lecia POLPROWET

6 z 7
Jubileusz 20-lecia POLPROWET

Jubileusz 20-lecia POLPROWET

7 z 7
Jubileusz 20-lecia POLPROWET

Jubileusz 20-lecia POLPROWET

Picture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)