Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Zdrowie>

Biznes przez promocję

Obrazek

Każdy biznes do swojego rozwoju potrzebuje dobrej promocji. A czego potrzebuje żywność regionalna? O tym już niebawem opowiedzą specjaliści w Słupsku.

Ewelina Cisłak3 listopada 2016, 06:00

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza na seminarium regionalne poświęcone dochodzeniu do biznesu poprzez odpowiednią promocję swoich produktów. "Masze kulinarne dziedzictwo - promocja produktów regionalnych" to tytuł seminarium, które odbędzie się 8.11.2016 w sali konferencyjnej PODR w Słupsku przy ul. Poniatowskiego 4a.

Dzisiejsze gospodarstwa agroturystyczne często oferują usługi, których na przykład nie ma w okolicy - specjały z dziczyzny, warsztaty rękodzieła albo zakup jajek prosto od zielononóżki. Agroturystyka to już nie tylko wypoczynek na wsi, ale wiele aspektów, które przyjeżdżającym na wieś kojarzą się z ciszą, spokojem i dobrym jedzeniem. Dlatego jeden z paneli seminarium poświęcony będzie właśnie znaczeniu produktu tradycyjnego w agroturystyce.

Poza tym, dyskusja o jakości żywności, znaczeniu odżywiania dla naszego zdrowia czy dobroczynnych właściwościach miodu.

ecPicture of the author
Autor Artykułu:Ewelina Cisłak
Pozostałe artykuły tego autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)