Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Rodzina>Zdrowie>

Chroń swoje gospodarstwo, siebie i bliskich przed koronawirusem!

Obrazek

Rolnicy tak samo jak wszyscy inni są narażeni na możliwość zarażenia się koronawirusem. Dlatego też muszą podczas codziennej pracy w domu, gospodarstwie czy na polu stosować zasady bezpieczeństwa.

Bartłomiej Czekała28 marca 2020, 16:01
Dlatego w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Wasze oraz Waszych bliskich chcemy Wam podarować kartę zasad bezpieczeństwa, którą możecie nakleić na drzwiach lub szybach Waszych ciągników w gospodarstwie.

Jak otrzymać taką kartę? Wystarczy wejść na podaną niżej stronę, wypełnić formularz i pobrać kartę.  tap.pwrwydawnictwo.pl/zasady_bezpieczenstwa

Zachęcamy do pobierania i naklejania kart bezpieczeństwa. Nie dajcie koronawirusowi szans dostania się do Waszych domów i gospodarstw!


Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)