Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Rodzina>Zdrowie>

Dbaj o zdrowie – jako prenumerator masz zniżkę na badania!

Obrazek

Ciągle gdzieś biegniemy, spieszymy się, a warto się na chwilę zatrzymać i pomyśleć o swoim zdrowiu, bo przecież ono jest najważniejsze. Pamiętajmy o tym, że w zdrowym ciele – zdrowy duch!

Dorota Kolasińska21 grudnia 2021, 10:42

Prowadzenie gospodarstwa rolnego wymaga zarówno wysiłku fizycznego i psychicznego, często zapominamy o tym, że zdrowie jest w życiu najważniejsze. Czasami z lenistwa, czasami dlatego, że nie chcemy się dowiedzieć czegoś złego – unikamy badań profilaktycznych, a dzięki nim możemy zapobiec wielu poważnym schorzeniom.

Tymczasem wiele chorób przewlekłych rozwija się podstępnie, nie dając objawów przez wiele lat. Na tym etapie jedynym dostępnym sposobem rozpoznania takiej choroby są badania laboratoryjne. Powinniśmy przede wszystkim kontrolować morfologię krwi, poziom glukozy, poziom lipidów czy ryzyko PSA (rak prostaty), ogólne parametry moczu. Kobiety powinny przeprowadzać regularnie cytologię. 

Zima to idealny czas dla rolników, by skontrolować stan swojego zdrowia. Pracy jest nieco mniej. A teraz, będąc Czytelnikiem top agrar Polska, możesz uzyskać aż 15-proc. rabat na wybrane badania w laboratoriach ALAB. By otrzymać kod rabatowy wystarczy wysłać SMS pod numer 4321 o treści: PWR.BADANIE (koszt wg taryfy operatora).

Nie szukaj więc wymówek, zadbaj o swoje zdrowie! Na stronie www.alablaboratoria.pl/punkty znajdziesz adresy laboratoriów ALAB. Szczegółowe informacje uzyskasz pod nr. telefonu 61 886 29 30.Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)