Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Uprawa>Ziemniaki>

Krajowe Dni Ziemniaka – Potato Poland 2020. Przyjedź i odbierz prezent!

Przed nami jedna z najważniejszych specjalistycznych imprez Food & Agro w kraju i Europie – Krajowe Dni Ziemniaka - Potato Poland 2020. Od 21 do 23 sierpnia producenci ziemniaków będą mogli spotkać się w Lubkowie (woj. dolnośląskie) zapoznać się bogatą ofertą odmian i środków do produkcji oraz porozmawiać z ekspertami o aktualnej sytuacji i nowych wyzwaniach dla rynku ziemniaków.

dr Maria WalerowskaBartłomiej Czekała13 sierpnia 2020, 14:09
Głównym organizatorem wydarzenia jest Polska Federacja Ziemniaka, a współorganizatorami są: Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin-PIB w Boninie oraz Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Resort rolnictwa upatruje w takich imprezach jak Krajowe Dni Ziemniaka  poszerzenia możliwości współpracy z rynkami zagranicznymi dla polskich producentów rolnych oraz krajowego przemysłu rolno-spożywczego.

Gospodarzem tegorocznej edycji tej imprezy jest Gospodarstwo Rolne Lubków, mieszczące się w województwie dolnośląskim (powiat bolesławiecki, gmina Warta Bolesławiecka). Region ten słynie ze specjalistycznej, towarowej produkcji ziemniaka na potrzeby przetwórstwa, sieci handlowych i eksportu.

Podczas tej imprezy będziecie Państwo mogli także zapoznać z bogatą ofertą czytelniczą top agrar Polska. Znajdziecie nas i nasze publikacje na stoisku Polskiego Wydawnictwa Rolniczego - wydawcy naszego magazynu. Dla wszystkich, którzy odwiedzą Potato Poland 2020 i nasze stoisko mamy specjalną ofertę. Dajemy Wam możliwość otrzymania bezpłatnie ostatniego numeru naszego dodatku kwartalnego „Ziemniaki”. Aby go otrzymać wystarczy kliknąć w ten link i wypełnić specjalny formularz. Swój egzemplarz publikacji kwartalnej „Ziemniaki” będziecie mogli odebrać na naszym stoisku w Lubkowie zupełnie za darmo.

Picture of the author
Autor Artykułu:dr Maria Walerowska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Picture of the author
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)