Reklama zniknie za 11 sekund

Strona główna>Artykuły>Uprawa>Ziemniaki>

Obejrzyj relację z webinarium: Jak skutecznie chronić i nawozić ziemniaki?

Kolejne webinarium ziemniaczane za nami. Rozmawialiśmy o tym, jak planować ochronę ziemniaków bez mankozebu i zastanawialiśmy się czy tylko zaraza jest problemem oraz jak efektywnie nawadniać i nawozić dolistnie ziemniaki. Jeśli nie mogłeś być z nami na żywo, to nie szkodzi. Możesz obejrzeć relację z tego wydarzenia!
Dorota Kolasińska25 maja 2021, 17:58
20. maja br. odbyło się webinarium „Skuteczna ochrona, precyzyjne nawożenie dolistne i efektywne nawadnianie plantacji ziemniaka” organizowane przez top agrar Polska. Razem z ekspertami w tej dziedzinie, odpowiedzieliśmy na wiele ciekawych pytań, które być może zadajesz sobie podczas pobytu na swojej plantacji. 

Na temat wyzwań w obecnym sezonie na plantacjach ziemniaka mówił dr Jerzy Ossowski, który także podpowiedział, jak chronić ziemniaki, w kontekście zmieniających się wymogów w związku z Zielonym Ładem. Z kolei dr inż. Grzegorz Grochot z firmy Corteva opisał na bazie doświadczeń program zwalczania zarazy ziemniaka. Natomiast dr Cezary Trawczyński mówił o zabiegach, które wspierają rozwój bulwy, tak aby były dobrej jakości, a plon był wysoki. 

Jak zwykle, po każdym z wykładów posypała się seria pytań od uczestników oraz redaktorów. Pełne wiedzy i przydatnych porad webinaria ziemniaczane top agrar Polska to wspaniałe źródło praktycznych informacji dla plantatora ziemniaków. Jeśli masz plantację, koniecznie musisz obejrzeć nasze webinarium! 

Wystarczy się zarejestrować, aby mieć dostęp do pełnej wersji wideo spotkania, które odbyło się w naszym studio! 

Zarejestruj się tutaj! 
Picture of the author
Autor Artykułu:Dorota Kolasińska
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)