Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Portal partner

Wypadek: ziemniaki na drodze, a ciągnik w rowie

06.12.2017

Drukuj

Wypadek: ziemniaki na drodze, a ciągnik w rowie

Artykuł dostępny

Do wypadku doszło w Kwieciszewie koło Mogilna. 56-latek poruszał się drogą krajową nr 15. Mężczyzna jechał z transportem ziemniaków do Trzemeszna. W chwili, gdy znajdował się przed wioską Kwieciszewo zaczęło go wyprzedać osobowe Volvo.

r e k l a m aKierowca po zakończeniu manewru zaczął gwałtownie hamować, bo zauważył przed sobą fotoradar. Kierujący ciągnikiem z dwoma przyczepami również wdusił pedał hamulca, by uniknąć wjechania w tył osobówki. 

Jak się można spodziewać wykonanie tego manewru nie skończyło się dobrze dla 56-latka kierującego ciągnikiem. Dwie załadowane ziemniakami przyczepy zepchnęły maszynę do przydrożnego rowu. Do tego jedna z przyczep przewróciła się na jezdni. Wysypało się z niej z 5 t ziemniaków, które skutecznie zablokowały przejazd. Utrudnienia w ruchu trwały przez kolejne kilka godzin.

Na szczęście kierowcy ciągnika nic poważnego się nie stało. A co z kierującym Volvo, który spowodował niebezpieczne zdarzenie? Uciekł z miejsca zdarzenia. Nawet się nie zatrzymał… 
mk

KPP w Mogilnie, fot. OSP Kwieciszewo

CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Rosja znosi embargo na wieprzowinę z UE
#toptraktory: Kubota

Polecane dla Ciebie:

article icon

Jakie ceny pszenicy i rzepaku? – przetwórcy wyjawiają co będzie do żniw i po żniwach

Zamów wersję premium

Galeria zdjęć

Wypadek Kwieciszewo: ziemniaki na drodze
Wypadek Kwieciszewo: ziemniaki na drodze
Wypadek Kwieciszewo: ziemniaki na drodze
Wypadek Kwieciszewo: ziemniaki na drodze

r e k l a m a

Komentarze (?)

r e k l a m a

więcej artykułów z tej kategorii