Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Artykuły>Świnie>Żywienie świń>

Nowość: Zapomnij o zawieszaniu się paszy

Obrazek

Maximat to nowa propozycja firmy SKIOLD. Urządzenie jest zaprojektowane tak, by zapobiegać zawieszaniu się paszy, nawet przy jej podwyższonej wilgotności oraz zwiększonej ilości tłuszczu. 

Anna Kurek26 maja 2023, 13:22

Dzięki odpowiednio dobranym kątom nachylenia leja zasypowego oraz obracającej się i precyzyjnej jednostce dozującej, Maximaty dostarczają paszę w płynny i ciągły sposób do koryta. Można dopasować ilość zadawanej paszy dzięki 26 unikalnym ustawieniom, zależnie od liczby zwierząt w kojcu oraz rodzaju mieszanki, unika się jej marnotrawienia.

  • Maximat Weaner został zaprojektowany dla maksymalnie 60 warchlaków, zapewniając sekcję karmienia, jak i oddzielną sekcję wody. Według producenta karmidło jest łatwe do uruchomienia, nawet dla małych prosiąt, a koryto może być wykonane z polimerobetonu lub stali nierdzewnej, co zapewnia m.in. jego długą żywotność.
  • Maximat Porker ma taką samą higieniczną, łatwą do czyszczenia konstrukcję, jak Maximat Weaner. Opiera się na korycie ze stali nierdzewnej ze smoczkami do picia z każdej strony i może obsłużyć do 40 tuczników.

SKIOLD oferuje dodatkowy system Maximat Aqua. Jest to wbudowany system nawadniania kropelkowego, który jest rozwiązaniem przeznaczonym m.in. dla warchlaków ważących do 30 kg. Kapiąca woda powoduje ruch na powierzchni lustra wody, wabiąc warchlaki i zachęcając je do częstszego jej pobierania.Cena regularna urządzenia wynosi 1488 zł brutto, jednak do końca czerwca trwa promocja. Firma udziela rabatów w zależności od liczby zamówionych urządzeń.

www.skiold.comPicture of the author
Autor Artykułu:Anna Kurek
Pozostałe artykuły tego autora

Masz pytanie lub temat?Napisz do autora

Ważne Tematy

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)