Użytkowniku zadecyduj o wyrażeniu zgody!

Skrollując treść naszego Serwisu, zamykając okno tego komunikatu (X), klikając na elementy strony poza tym komunikatem bez zmian ustawień w zakresie prywatności, zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. (dalej PWR/my) i Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji w serwisach PWR i w Internecie. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne a wyrażoną zgodę możesz w każdej chwili cofnąć.
Dowiedz się więcej lub zdecyduj o zgodzie.

Nasz cel to dostarczanie interesujących Ciebie treści, również przez dopasowane do Twoich zainteresowań reklamy. Twoja zgoda na wykorzystanie plików cookies i podobnych technologii w Twojej przeglądarce umożliwi nam dostosowanie przekazu do Twoich preferencji. Pozwoli ograniczyć ilość prezentowanych reklam Brak zmian ustawień przeglądarki jest Twoją zgodą na zapis plików cookies i podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym i wykorzystanie zapisanych w nich informacji. Ustawienia przeglądarki w zakresie cookies możesz zawsze zmienić
(szczegóły w Polityce Prywatności).

Drogi Użytkowniku!

Przez dalsze Aktywne korzystanie z Serwisu, bez zmian ustawień przeglądarki, oznacza, że zgodziłeś się na przechowywanie w Twojej przeglądarce plików cookies i na przetwarzanie gromadzonych dzięki nim danych osobowych przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. i naszych Zaufanych Partnerów. Dowiedz się więcej lub wycofaj zgody

Czytaj wygodniej w nowej darmowej aplikacji mobilnej!

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Kontakt

Od 25 lat redagujemy największy w kraju miesięcznik rolniczy "top agrar Polska", a od 10 lat także portal www.topagrar.pl. W naszej redakcji i wydawnictwie pracują ludzie z pasją. Lubimy to, co robimy, interesuje nas wszystko to, co jest związane z rolnictwem oraz ze społecznością wiejską. Jesteśmy pasjonatami o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a wszystko, co tworzymy, robimy z myślą o polskich rolnikach i rolnictwie.

Kontakt do redakcji:

ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań
tel. 61 86 90 660, fax. 61 86 90 678
e-mail: redakcja@topagrar.pl

Redaktor naczelny

Karol Bujoczek

e-mail: k.bujoczek@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 61

Zastępcy redaktora naczelnego

dr Maria Walerowska

e-mail: m.walerowska@topagrar.com.pl,

tel. 61 869 06 64

Bartłomiej Czekała

e-mail: b.czekala@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 67

Sekretariat redakcji

Danuta Mikołajczak

e-mail: d.mikolajczak@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 60

top agrar Polska Online

Aleksandra Galus

e-mail: a.galus@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 93

Dominika Mulak

e-mail: d.mulak@topagrar.com.pl

tel. 61 886 29 19

Technika

Jan Beba

e-mail: j.beba@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 02

Dawid Konieczka

e-mail: d.konieczka@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 51

Paweł Twardowski

e-mail: p.twardowski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 48

Uprawa

Janusz Biernacki

e-mail: j.biernacki@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 85

Tomasz Czubiński

e-mail: t.czubinski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 69

Jacek Daleszyński

e-mail: j.daleszynski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 68

Zarządzanie

Jan Bromberek

e-mail: j.bromberek@topagrar.com.pl

Grzegorz Ignaczewski

e-mail: g.ignaczewski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 47

Dom i rodzina

Skład i łamanie

Hanna Donarska

e-mail: h.donarska@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 80

top bydło

Marcin Jajor

e-mail: m.jajor@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 44

Dorota Kolasińska

e-mail: d.kolasinska@topagrar.com.pl

tel. 605 182 302

dr Mirosława Wieczorek

e-mail: m.wieczorek@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 81

top świnie

Paulina Janusz

e-mail: p.janusz@topagrar.com

tel. 61 869 06 65

Anna Kurek

e-mail: a.kurek@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 49

Korekta

Barbara Podemska

e-mail: b.podemska@topagrar.com.pl

Prawo

Andrzej Sawa

e-mail: asawatopagrar@post.pl

tel. 82 577 32 84

Grafika

Leszek Siejkowski

e-mail: l.siejkowski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 82

Fotografie i filmy

Katarzyna Sierszeńska

e-mail: k.sierszenska@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 09

Inspektor ochrony danych osobowych

Agnieszka Spychalska

Inspektor ochrony danych osobowych

e-mail: daneosobowe@pwr.agro.pl

tel. 61 88 62 989