Od 20 lat redagujemy największy w kraju miesięcznik rolniczy "top agrar Polska". W naszej redakcji i wydawnictwie pracują ludzie z pasją. Lubimy to, co robimy, interesuje nas wszystko to, co jest związane z rolnictwem oraz ze społecznością wiejską. Jesteśmy pasjonatami o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a wszystko, co tworzymy, robimy z myślą o polskich rolnikach i rolnictwie.

Adres redakcji:

ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań
tel. 61 86 90 660, fax. 61 86 90 678
e-mail: redakcja@topagrar.pl

 

 

Danuta Mikołajczak - sekretariat redakcji

e-mail: d.mikolajczak@topagrar.com.pl   tel. 61 869 06 60 

 

 

 

  Karol Bujoczek - redaktor naczelny

e-mail: k.bujoczek@topagrar.com.pl   tel. 61 869 06 61

 

dr Piotr Łuczak - zastępca redaktora naczelnego

e-mail: p.luczak@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 01

 


 

Jan Józefowicz - zastępca redaktora naczelnego

e-mail: j.jozefowicz@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 72

 

Bartłomiej Czekała - szef zespołu top agrar Polska – online www.topagrar.pl

e-mail: b.czekala@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 67

 

Jan Beba - dział "Technika"

e-mail: j.beba@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 02

 

Janusz Biernacki - dział "Uprawa"

e-mail: j.biernacki@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 85

 

Jan Bromberek - dział "Zarządzanie"

e-mail: j.bromberek@topagrar.com.pl

 

 

Ewelina Cisłak - dział "Dom i rodzina"

e-mail: e.cislak@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 14

 

 

Tomasz Czubiński - dział "Uprawa"

e-mail: t.czubinski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 69

 

Jacek Daleszyński - dział "Uprawa"

e-mail: j.daleszynski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 68

 

Hanna Donarska - skład i łamanie

e-mail: h.donarska@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 80

 

Aleksandra Galus - portal topagrar.pl

e-mail: a.galus@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 19

 

 

Grzegorz Ignaczewski - dział "Zarządzanie"

e-mail: g.ignaczewski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 47

 

Marcin Jajor - dział "top bydło"

e-mail: m.jajor@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 44

 

Paulina Janusz- dział "top świnie"

e-mail: p.janusz@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 65

 

Dawid Konieczka - dział "Technika"

e-mail: d.konieczka@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 51

 

 

Anna Kurek - dział "top świnie"

e-mail: a.kurek@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 49

 

Barbara Podemska - korekta

e-mail: b.podemska@topagrar.com.pl

 

Andrzej Sawa - dział "Prawo"

   e-mail: asawatopagrar@post.pl, tel. 82 577 32 84

 

Leszek Siejkowski - grafika

e-mail: l.siejkowski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 82

Katarzyna Sierszeńska - fotografie i filmy

e-mail: k.sierszenska@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 09

 


 

Paweł Twardowski - dział "Technika"

e-mail: p.twardowski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 48

 

dr Maria Walerowska - dział "Uprawa"

e-mail: m.walerowska@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 64

 

dr Mirosława Wieczorek - dział "top bydło"

e-mail: m.wieczorek@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 88

 

Dodatkowe dane kontaktowe:

tel. 61 86 90 660, fax. 61 86 90 678
e-mail: redakcja@topagrar.pl

 

Formularz kontaktowy