Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Kontakt

Od 25 lat redagujemy największy w kraju miesięcznik rolniczy "top agrar Polska", a od 10 lat także portal www.topagrar.pl. W naszej redakcji i wydawnictwie pracują ludzie z pasją. Lubimy to, co robimy, interesuje nas wszystko to, co jest związane z rolnictwem oraz ze społecznością wiejską. Jesteśmy pasjonatami o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, a wszystko, co tworzymy, robimy z myślą o polskich rolnikach i rolnictwie.

Kontakt do redakcji:

ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań
tel. 61 86 90 660, fax. 61 86 90 678
e-mail: redakcja@topagrar.pl

 

 

 

  Karol Bujoczek - redaktor naczelny

e-mail: k.bujoczek@topagrar.com.pl   tel. 61 869 06 61

 

Bartłomiej Czekała - zastępca redaktora naczelnego,
szef zespołu top agrar Polska Online www.topagrar.pl

e-mail: b.czekala@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 67



dr Maria Walerowska - zastępca redaktora naczelnego, szef działu"Uprawa"

e-mail: m.walerowska@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 64


 

 

Danuta Mikołajczak - sekretariat redakcji

e-mail: d.mikolajczak@topagrar.com.pl   tel. 61 869 06 60



Jan Beba - dział "Technika"

e-mail: j.beba@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 02

 

Janusz Biernacki - dział "Uprawa"

e-mail: j.biernacki@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 85

 

Jan Bromberek - dział "Zarządzanie"

e-mail: j.bromberek@topagrar.com.pl

 

 

 

Tomasz Czubiński - dział "Uprawa"

e-mail: t.czubinski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 69

 

Jacek Daleszyński - dział "Uprawa"

e-mail: j.daleszynski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 68

 

Hanna Donarska - skład i łamanie

e-mail: h.donarska@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 80

 

Aleksandra Galus - dział top agrar Polska Online

e-mail: a.galus@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 93

 

 

Grzegorz Ignaczewski - dział "Zarządzanie"

e-mail: g.ignaczewski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 47

 

Marcin Jajor - dział "top bydło"

e-mail: m.jajor@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 44

 

Paulina Janusz-Twardowska – dział "top świnie"

e-mail: p.janusz@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 65

 

Dorota Kolasińska - działy: top bydło i top agrar Polska Online

e-mail: d.kolasinska@topagrar.com.pl, tel. 605 182 302

Dawid Konieczka - dział "Technika"

e-mail: d.konieczka@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 51

 

 

Anna Kurek - dział "top świnie"

e-mail: a.kurek@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 49

 

 

Dominika Mulak - dział "top agrar Polska Online"

e-mail: d.mulak@topagrar.com.pl, tel. 61 886 29 19



Barbara Podemska - korekta

e-mail: b.podemska@topagrar.com.pl

 

Andrzej Sawa - dział "Prawo"

   e-mail: asawatopagrar@post.pl, tel. 82 577 32 84

 

Leszek Siejkowski - grafika

e-mail: l.siejkowski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 82

Katarzyna Sierszeńska - fotografie i filmy

e-mail: k.sierszenska@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 09

 


 

Paweł Twardowski - dział "Technika"

e-mail: p.twardowski@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 48

 

dr Mirosława Wieczorek - dział "top bydło"

e-mail: m.wieczorek@topagrar.com.pl, tel. 61 869 06 88

 

Dodatkowe dane kontaktowe:

tel. 61 86 90 660, fax. 61 86 90 678
e-mail: redakcja@topagrar.pl

 

Inspektor ochrony danych osobowych

Agnieszka Spychalska

Inspektor ochrony danych osobowych

e-mail: daneosobowe@pwr.agro.pl

tel. 61 88 62 989

Redaktor naczelny

Karol Bujoczek

e-mail: k.bujoczek@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 61

Zastępcy redaktora naczelnego

Bartłomiej Czekała

e-mail: b.czekala@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 67

dr Maria Walerowska

e-mail: m.walerowska@topagrar.com.pl,

tel. 61 869 06 64

Sekretariat redakcji

Danuta Mikołajczak

e-mail: d.mikolajczak@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 60

top agrar Polska Online

Aleksandra Galus

e-mail: a.galus@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 93

Dominika Mulak

e-mail: d.mulak@topagrar.com.pl

tel. 61 886 29 19

Technika

Jan Beba

e-mail: j.beba@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 02

Dawid Konieczka

e-mail: d.konieczka@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 51

Paweł Twardowski

e-mail: p.twardowski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 48

Uprawa

Janusz Biernacki

e-mail: j.biernacki@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 85

Tomasz Czubiński

e-mail: t.czubinski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 69

Jacek Daleszyński

e-mail: j.daleszynski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 68

Zarządzanie

Jan Bromberek

e-mail: j.bromberek@topagrar.com.pl

Grzegorz Ignaczewski

e-mail: g.ignaczewski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 47

Dom i rodzina

Skład i łamanie

Hanna Donarska

e-mail: h.donarska@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 80

top bydło

Marcin Jajor

e-mail: m.jajor@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 44

dr Mirosława Wieczorek

e-mail: m.wieczorek@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 88

Dorota Kolasińska

e-mail: d.kolasinska@topagrar.com.pl

tel. 605 182 302

top świnie

Paulina Janusz

e-mail: p.janusz@topagrar.com

tel. 61 869 06 65

Anna Kurek

e-mail: a.kurek@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 49

Korekta

Barbara Podemska

e-mail: b.podemska@topagrar.com.pl

Prawo

Andrzej Sawa

e-mail: asawatopagrar@post.pl

tel. 82 577 32 84

Grafika

Leszek Siejkowski

e-mail: l.siejkowski@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 82

Fotografie i filmy

Katarzyna Sierszeńska

e-mail: k.sierszenska@topagrar.com.pl

tel. 61 869 06 09