Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

Farm Manager 2018

POBIERZ KLUCZ DO GRY




Farm Manager 2018 - zarządzaj wirtualną farmą!


Na tę grę czekali wszyscy fani rolniczych gier komputerowych, dla których kierowanie maszynami w symulatorze to za mało. Dziś swoją polską premierę ma Farm Manager 2018!

W nowej grze Farm Manager 2018 gracz wciela się 
w kierownika gospodarstwa, a jego celem jest stworzenie rolniczego imperium.

Do kompetencji rolniczego menedżera należeć będzie kupno środków produkcji i sprzedaż plonów, selekcja pracowników, wybór maszyn, a nawet kierowanie hodowlą zwierząt. W Farm Manager jest ponad 20 upraw, które można uprawiać ręcznie i maszynowo, a każdy zebrany plon ma ściśle określoną datę ważności. Na giełdzie maszyn będzie można kupić nowe i używane maszyny – do wyboru jest ich prawie 40.

Trzeba jednak uważać, bo jeżeli obsługę sprzętu powierzy się mniej doświadczonemu pracownikowi, to może szybciej ulec awarii. Dodatkowym utrudnieniem są zmienne warunki pogodowe, jak susza czy ulewny deszcz, ale to tylko niektóre 
z możliwości gry.

W Farm Manager 2018 są trzy tryby rozgrywki. Do dyspozycji jest kampania, 15 scenariuszy i tryb wolny. Grę wprowadza grupa Cenega.

Zobacz filmowy trailer FARM Manager 2018!



ZAMÓW GRĘ FARM MANAGER 2018!