Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Wideo>Uprawa>

Jeden czy dwa zabiegi na płatek w tym roku? Rolniczy temat, odc. 44

Zimny i mokry początek wiosny spowodował wiele problemów ze znalezieniem okna pogodowego na wykonanie zabiegów fungicydowych i regulujących pokrój. Ma to swoje konsekwencje w ochronie okołokwitnieniowej rzepaku. Jak w tym roku do niej podejść? Jeden czy dwa zabiegi?

Na poletkach doświadczalnych w Stacji Doświadczalnej IOR-PIB w Winnej Górze rozmawiam z gościem specjalnym – Przemysławem Urbaniakiem doradcą technicznym Syngenta Polska, na temat, kiedy wykonać zabieg – jeden czy lepiej podzielić na dwa terminy dwa i jak najlepiej w tym roku podejść do strategii ochrony okołokwitnieniowej rzepaku, a także jak najlepiej wykonać ten zabieg.Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)