Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Wideo>Technika>

Remont Ursusa 1204 de luxe: Montaż tylnego mostu. Blacharka gotowa. Czy będzie klima?

Po kompletnym demontażu tylnego mostu przyszła kolej na poskładanie go w całość. Zmontowałem przekładnię główną oraz hamulce i zwolnice. Odwiedziłem także firmę Naglak, więc zobaczycie jaki kolor będzie miał nasz Ursus.

Nadszedł czas, aby naszego Ursusa zacząć składać w całość. Po otrzymaniu brakujących części zamiennych do tylnego mostu mogłem przystąpić do montażu przekładni głównej. Do nowej obudowy mechanizmu różnicowego przykręciłem koło talerzowe. Zmontowałem także mechanizm różnicowy i po nabiciu nowych łożysk oraz uszczelniaczy mogłem przystąpić do montażu przekładni w obudowie tylnego mostu. W przypadku tego podzespołu ważne jest aby zapewnić właściwy luz pomiędzy współpracującymi kołami zębatymi.


Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)