Reklama zniknie za 11 sekund

r e k l a m a
PARTNER
r e k l a m a
Strona główna>Wideo>Nasze akcje>

Zapraszamy na V Ogólnopolską Giełdę Rzepaczano-Zbożową!

Tuż przed samymi żniwami 14 czerwca br. spotykamy się już tradycyjnie w Hotelu Atut w Licheniu Starym, by przedyskutować w gronie ekspertów i aktywnych uczestników rynku zbożowego, to co wydarzyło się w bieżącym sezonie.
 
Analizy wydarzeń dotyczące ubiegłego roku służą nam do nakreślenia scenariuszy i perspektyw rozwoju sytuacji w handlu zbożami i rzepakiem, jakie mogą się przytrafić w nadchodzącym sezonie.
 
Co w programie tegorocznej jubileuszowej edycji Ogólnopolskiej Giełdy Rzepaczano-Zbożowej? O szczegółach mówią: redaktor naczelny top agrar Polska Karol Bujoczek i ekspert ds. rynków rolnych dr Juliusz Urban.
 
Zapisz się koniecznie na gielda.topagrar.plPolskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)