StoryEditor

Laureaci plebiscytu Izydory 2020 – Firma przyjazna dla rolnika: Grene

Tegoroczna gala wręczenia Izydorów 2020 miała - z wiadomych przyczyn – zupełnie inny charakter. Nie mogliśmy zaprosić firm nominowanych we wszystkich 9 kategoriach plebiscytu do Poznania po osobisty odbiór statuetek i dyplomów, dlatego podczas gali połączyliśmy się z nimi przez Internet i wyniki plebiscytu poznali z ust prowadzących: prezesa PWR dra Adama Koziołka oraz prezentera Tomasza Kammela.
17.12.2020., 13:12h

Wszystkie statuetki wysłaliśmy kurierem i teraz gdy są już one fizycznie w rękach przedstawicieli firm postanowiliśmy ich zapytać o wrażenia z tegorocznej edycji konkursu i o to, jak na wieść o wygranej zareagowały ich firmy.

– Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, pracowaliśmy na to wiele lat. I myślę, że nie ma lepszego uznania niż uznanie klientów, bo to dla nich działamy, pracujemy, staramy się być lepsi, dostarczać to, czego potrzebują i cały czas się rozwijać – mówi w rozmowie z Janem Bebą z top agrar Polska Katarzyna Studzińska, specjalistka ds. Trade Marketingu w firmie Kramp Polska, która jest właścicielem marki Grene.

– To jest najwyższa forma wyróżnienia – wyrazy uznania od klientów dla firmy. Nie można sobie wyobrazić niczego lepszego i dlatego ta nagroda jest dla nas szczególnie ważna i myślę, że nawet najważniejsza – dodaje Monika Leksowska, marketing manager w firmie Kramp Polska.


Zobacz całą rozmowę.

Jan Beba
Autor Artykułu:Jan Beba
redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
Bartłomiej Czekała
Autor Artykułu:Bartłomiej Czekała
Redaktor naczelny portalu topagrar.pl, dyrektor PWR online
Pozostałe artykuły tego autora
Masz pytanie lub temat?Napisz do autora
POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ
06. grudzień 2023 14:24