Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

/

Roltechnika

Data

18 sierpnia 2018

Miejsce

Wilkowice

Pokaż na mapie

Info

Opis

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA odbędzie się w Wilkowicach koło Leszna w dniach 18-19 sierpnia. XIII edycja wydarzenia po raz kolejny umożliwi porównanie różnych modeli maszyn oraz zapoznanie się z ciągnikami czy sprzętem rolniczym ułatwiającym codzienne prowadzenie gospodarstwa. Wzorem lat ubiegłych Wystawie towarzyszyć będzie XVII Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka.
Już w sierpniu w Wilkowiach ponownie spotka się tradycja i nowoczesność. Wszystko za sprawą dwóch odbywających się w tym samym czasie imprez. Są nimi Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Już niebawem uczestnicy plenerowego wydarzenia będą mogli zapoznać się nowościami na rynku, porozmawiać na stoiskach z wystawcami, skorzystać z profesjonalnego doradztwa, tak by optymalnie przygotować swoje gospodarstwo na trwający sezon. Organizator do udziału zaprasza rolników wraz z całymi rodzinami. Uczestnicy wystawy będą mieć niepowtarzalną okazję, by porównać ofertę wielu dostawców, sprawdzić konkretne modele ciągników, opryskiwaczy czy przyczep, a także zaczerpnąć wiedzy na temat ich użytkowania.
Prócz nowoczesnych maszyn rolniczych zwiedzający odbędą również niezapomnianą podróż
w przeszłość. Pomogą w tym liczne modele odrestaurowanych ciągników i maszyn, które funkcjonowały lata temu. Festiwal Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka to niezwykle ekscytujący pokaz dla profesjonalnych kolekcjonerów, pasjonatów techniki zabytkowej oraz hobbystów. Wszyscy, którzy w przedostatni weekend sierpnia zawitają do Wilkowic będą mogli poznać pasjonatów starych ciągników m.in. z Polski, Niemiec, Austrii, Szwecji, Słowacji, Czech, Węgier i Holandii oraz 200 modeli ciągników i maszyn rolniczych.

Galeria zdjęć