Ta strona używa cookie w celu lepszego dostosowania treści oraz dla celów statystycznych. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie. Możesz wyłączyć możliwość ich zapisu, zmieniając ustawienia Twojej przeglądarki.

Zgadzam się

Your browser version is not supported. Download the latest browers, or use other.

Zamknij

r e k l a m a

Partner portalu

/

Europejskie Forum Rolnicze

Data

01 marca 2019

Miejsce

Jasionka

Pokaż na mapie

Info

Opis

W ramach II. edycji Europejskiego Forum Rolniczego zaplanowano, m.in. debaty z udziałem przedstawicieli polskiej i międzynarodowej polityki, obejmujące najważniejsze zagadnienia dot. rolnictwa i produkcji rolno-spożywczej w 2019 roku. Uczestnicy wydarzenia będą mogli także zapoznać się z najnowszymi technologiami oraz innowacjami m.in. w zakresie jakości produkcji rolnej, jej finansowania oraz obniżania kosztów, jak również ograniczania jej negatywnego oddziaływania na środowisko.

 

Tematy debat Forum w 2019:

 

·      Wspólna Polityka Rolna po 2020 roku – dyskusja z udziałem Phila Hogana, Komisarz ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UE

·      Innowacyjne rozwiązania dla branży rolnej i przemysłu spożywczego

·      Polityka zrównoważonego rozwoju jako szansa dla wzrostu znaczenia obszarów wiejskich w Polsce

·      Eksport produktów i przetworów rolno-spożywczych do krajów spoza UE po 2020 roku

 

Rejestracja i udział w Forum są bezpłatne. Aby wziąć udział w Forum, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.forum-jasionka.pl do dnia 25 lutego 2019 roku. Liczba miejsc na Forum jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Europejskie Forum Rolnicze organizowane jest przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej we współpracy z Agro Promotion.